sobota 10. januára 2015

Ja viem, že som bola dlho preč a že som vám (ne)chýbala

Zdravím Ťa, milý čitateľ, ktorý si znova zablúdil na moju stránku, ak sa ešte nejaký nájdeš. Ja viem, že som bola v poslednej dobe nie práve najaktívnejšia, ale to neznamená, že som na Teba celkom zabudla. To bude len tým, že v poslednej dobe mám príliš veľa povinností. Takže.. ďakujem aj za tých pár komentárov, ktoré sa objavili pri starších článkoch, pokúsim sa byť trocha viac aktívnejšia. Pripravila som si pre Vás niekoľko kapitol mojej novej poviedky, ktorú mám momentálne rozpísanú a ktorej sa venujem vďaka mojej kamarátke, spolu s ktorou pozerávam istý seriál - anime. Názov? One piece. Som si istá, že mnohým z vás to nič nepovie a preto by som asi už len mohla dodať, že ide o anime, ktoré je tak trocha zo sveta pirátov a rozpráva príbeh chlapca, ktorý sa rozhodol stať Kráľom pirátov. Viem, že to znie detinsky, ale dej anime už taký detský nie je. Komu je to aspoň trocha blízke a pozeráva anime, myslím, že má šancu pochopiť poviedke, pretože príbeh, ktorý som vymyslela sa odohráva mimo deja anime na lodi človeka, ktorý sa objavil v anime len na začiatku, ale zato sa v anime dosť často spomína a je to vlastne osoba, ktorá sa u mňa umiestnila na prvom mieste. A aby sa nikto necítil ukradnutý, myslím, že absolútne nebude vadiť, ak si to prečíta aj niekto kto s anime nemá nič dočinenia, pretože na tom, či príbeh pochopíte alebo nie to nič, myslím, nezmení. :) Príbeh sa netýka anime, proste to znova podškrtnem, týka sa to toho, čo sa odohráva v mojej hlave a čo ma napadlo napísať, takže ak má niekto záujem, potom budem len rada, ak si to prečítate. :D Spravila som si menší náskok s kapitolami, takže sa budem snažiť pridávať ich sem asi tak každý týždeň, tak uvidím, ako sa mi to bude dariť aj písať pokračovanie, aj ich sem pridávať, keď tak si to rozvrhnem trocha inak, ale teraz na začiatku mi to písanie ide ešte celkom rýchlo.


Ja viem, že veľmi rada a veľmi veľa píšem, ale po dlhej dobe by sa, myslím, aj hodilo. Rozhodla som sa, že si sem začnem písať také niečo na štýl denníka, takže zase budete môcť čítať niečo viac z môjho života, ale zase nie príliš veľa, pretože každý potrebuje svoje súkromie, ale raz za čas sem určite niečo pridám.

Hm, a čo som si pre vás ešte pripravila? :) Myslím, že som celkom pokročila s poviedkou o koncerte, tiež je to na námet anime, ale ak by som to nezmienila, možno by to počas čítania napadlo len niektorých podľa názvu skupiny a podľa mien, pretože inšpirujem sa tým, čo som si sama zažila na koncerte. Zvyšok je síce vymyslený, ale snažím sa vymyslieť tam ešte nejakú zápletku, ktorá by to všetko zdramatizovala. Mala by to byť jednorázovka, ale predpokladám, že ju rozdelím na nejakých pár kapitoliek, pretože keby som sem hodila všetko, čo mám napísané naraz, asi by ste sa z toho zbláznili. :) 

Mno a recenzie na knižky akosi nemám, teda chcela som nejaké napísať, pretože som ich chcela dať na blog, ale nedostala som sa k tomu, pretože jednoducho vždy, keď si otvorím WORD, zarazím sa, že o čom vlastne chcem v tej recenzii písať a aj tak si nakoniec poviem, že si to nikto neprečíta a keď si človek chce nejakú knižku kúpiť, je recenzia aj online priamo v predajni. :D Ja viem, hlúpa výhovorka, ale ja si vždy niečo nájdem, je vtipné, ako sa dokážem vyhovárať sama pred sebou, niekedy prekvapím samu seba.

Takže, ja sem ešte za chvíľku hodím ten prológ, aby ste mali čo čítať. :) Naozaj sa ospravedlňujem za svoju neaktivitu, ale nezabúdajte na to, že maturujem. :D

Vaša ARNFaJ

1 komentár:

  1. Som rada, že si sa ozvala :) Je jasné, že nemáš čas. Ja ani nematurujem a aj tak si neviem nejak nájsť čas resp. ho rozumne rozložiť. Nikdy nestihnem všetko, čo by som chcela. Teším sa na poviedky :) A pokračovať v Dospelí neplačú nebudeš? Lebo to som ešte na predchádzajúcom blogu rada čítala .... :D

    OdpovedaťOdstrániť