sobota 15. novembra 2014

Zločinecká organizácia uvádza

Zdravím milý čitateľ tohto príspevku!
dovoľujem si Ťa privítať na mojom skromne zariadenom blogu. Prv, než budeš pokračovať v čítaní by som Ťa rada varovala, že prevažná väčšina tvorby zverejnenej na tejto stránke podlieha prísnym autorským právam hlavne preto, že pochádzajú spod mojej tvorby a nemám rada, keď niekto používa cudziu tvorbu bez jej dovolenia.

Tento blog je založený na originalite a mal by Ti s najväčšou pravdepodobnosťou ukázať veľmi veľkú časť z môjho neskromného života. Nebude to však ani zďaleka také ľahké, ako to znie, keď si teraz tieto riadky čítaš. K pochopeniu niečej osobnosti vedie podľa mojej mienky dlhá cesta a preto verím, že týmto článkom nekončí Tvoja história na mojom blogu a že sa sem ešte niekedy vrátiš a tiež mi zanecháš nejaký ten komentárik, ktorý ma poteší a zohreje na srdiečku. Ale v tomto bode Ťa musím varovať, nemám na mysli žiadne komentáre typu: Ahoj, ako sa máš? Máš pekný blog... A podobne, však vy viete, čo mám na mysli. Samozrejme, ak budem vidieť, že si si dal záležať na tom, aby si prečítal článok a komentoval k veci a k tomu si pridal niečo takéto, nepozastavím sa nad tým. Ale aj tak by som prosila, aby si niečo takéto obmedzil. (Mimochodom, spomínala som, ako veľmi rada čítam dlhé komentáre?)

Zniem príliš náročne? Tak potom asi nie je tento blog pre Teba tým najvhodnejším miestom na to, aby si sa tu zdržiaval. Tak na čo čakáš? Zatvor to okno už alebo si si to nebodaj rozmyslel? Je ešte niečo, s čím by si sa chcel mladej rozvíjajúcej sa autorke zdôveriť? Tak potom pokračuj smelo do čítania mojich príspevkov.

Pevne verím, že sa Ti na mojom blogu bude páčiť a že sa sem budeš vracať rád a často, môj milý čitateľ, ktorý si sa odhodlal nakoniec dostať sa až sem.

Tvoja ARNFaJ

2 komentáre:

 1. Ahoj. (môžem tým začať? :D) Som rada, že si sa opäť rozhodla vrátiť do blogerského sveta. Fakt mi tvoje poviedky a články chýbali. Tak dúfam, že ti to vydrží. Prepáč za krátky komentár, ale neviem, čo viac by som ti napísala. Len, že som rada, že si späť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Predtým mi tvoj blog vôbec ale vôbec nechcelo zobraziť. O.o Nu, ale teraz som tu a už sa ma nezbavíš. :D
  Prvá vec. Som veľmi rada, že si znova začala písať, viem, že popri škole to až také ľahké nie je a ešte k tomu keď maturuješ. Ale už mi tvoje články moc moc chýbali. :'( Takže vieš, aká som zostala potešená, keď som zistila, že znova píšeš. :D
  Druhá vec. Práve teraz si sa upísala k mojim dlhým komentárom, ktoré budú špeciálne iba pre teba, dúfam že som ťa vystrašila a že sa tešíš. :D
  Tretia vec. Trocha k blogovému svetu. Mám to chápať tak, že na Jossie už nebudeš písať a mám si ťa vymazal z affs, alebo si mám zmeniť iba odkaz na teba na tento alebo ťa nemám mať vôbec v affs alebo si tam mám nechať Jossie alebo ako? :D Ja na tvoj blog budem chodiť tak či tak, takže z tejto stránky sa nič nezmenilo, iba z tej "estetickej" stránky dá sa povedať že ma to teraz zaujíma. :D
  A štvrtá vec. Sem neviem čo som chcela napísať, možno toľko, že ešte raz ti prajem všetko najkrajšie k tým narodeninám a dúfam že si znova nájdeme čas niekedy si spolu pokecať ešte, bolo by to úplne že super. :D :)

  Je to pre teba dostatočne dlhý komentár? :D

  OdpovedaťOdstrániť